کتاب کوچینگ زندگی برای کودک و نوجوان

کتاب کوچینگ زندگی برای کودک و نوجوان

کتاب  کوچینگ زندگی برای کودک و نوجوان

راهنمای عملی برای موفقیت، رشد و توسعه فردی

مبلغ:   ۱۷۵،۰۰۰ تومان

نمایش ویدیو درباره کاور کتاب کوچینگ کودک و نوجوان

معرفی کتاب کتاب کوچینگ زندگی برای کودک و نوجوان:

فرزندان ما هزاران ساعت را صرف یادگیری الفبا، ریاضی و فرمول‌ها می‌کنند، اما به ندرت چیزهایی که بیشترین کاربرد را در زندگیشان دارد یاد می‌گیرند. آنها یاد نمی‌گیرند که چطور ذهن خود را مدیریت کنند و معمولا در مدرسه نیز یادگیری موضوعات مهمی چون اعتماد به نفس، عزت نفس، خود مراقبتی، انعطاف پذیری، خود مدیریتی، شادی و خیلی مهارت‌های حیاتی دیگر، مغفول واقع می شوند. بچه‌ها هنگام مواجه با چالش‌ها یا ناامیدی‌ها، مهارت‌های مقابله با آن‌ها را ندارند. اگر در یک آزمون مردود شوند، اغلب فکر می‌کنند شکست خورده‌اند و دنیا به آخر رسیده است!

کوچینگ زندگی راهی فوق العاده برای کمک به کودکان و نوجوانان با هدف ایجاد عزت نفس، تعیین اهداف مثبت و مقابله با مسائل دشوار مانند زورگویی و اضطراب است.

کوچینگ زندگی بر توانمندسازی کودکان از طریق توسعه ظرفیت‌های ذهنی آن‌ها تمرکز دارد. بچه‌ها یاد می‌گیرند که چگونه از قدرت ذهن و قدرت افکارشان برای ایجاد شادی، اعتماد به نفس و موفقیت در زندگی خود استفاده کنند تا بتوانند اوج بگیرند.
کوچینگ زندگی به کودکان کمک می کند که:
1- مهارت‌های تاب آوری خود را توسعه دهند.
2- عزت نفس ایجاد کنند.
3- خودشان را باور کنند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند.
4- قدرت درونی و رهبری خود را توسعه دهند.
5- هدفمند زندگی کنند.

این کتاب تشریح می‌کند که کوچینگ زندگی چیست و چگونه کار می‌کند، چه فوایدی دارد و چگونه باید در زمینه کوچینگ زندگی کودکان و نوجوانان اقدام کرد. در این کتاب پیشینه، تئوری و انواع مختلف کوچینگ زندگی و تکنیک‌های مختلف مورد استفاده همراه با مثال هایی از نحوه عملکرد کوچینگ در عمل و نحوه ایجاد مهارت‌ها بررسی می‌شود. این کتاب برای رده سنی 7 تا 16 ساله است و برای مربیان، معلمان، مشاوران و فعالان فرهنگی کودک و نوجوانی که می‌خواهند کوچینگ را با این رده سنی به اجرا درآورند، ایده‌آل است و همچنین برای والدینی مناسب است که مایل اند از آموزه های آن در خانه در رابطه با فرزندشان استفاده کنند.

پیمایش به بالا