وبینار آفلاین کوچینگ کارکنان

وبینار کوچینگ کارکنان

وبینار آموزشی کوچینگ کارکنان

نقش کوچینگ در افزایش بهره‌وری منابع انسانی

ویژه مدیران مقطع ابتدایی

معرفی وبینار کوچینگ کارکنان:

مدیریت منابع انسانی و حفظ نیروهای خوب همواره بسیار دشوار است. نیرویی که کارآمد باشد، چنان در سازمان قدر و منزلت و تحسین دریافت می‌کند که هرگز نمی‌خواهد آنجا را ترک کند. بنابراین به ‌عنوان یک مدیر وظیفه ما ساختن کارکنان و یا هدایت و راهنمایی آنهاست تا بتوانند به نیروهایی با انگیزه و کارآمد تبدیل شوند.
کوچینگ یک فرایند مستمر جهت کمک به افراد است که آنها را به فکر وا می دارد و خلاقیت درونی شان را بیدار می کند تا به نتایج رضایت بخشی در زندگی شخصی و حرفه ای خود دست یابد. در طول روند کوچینگ، افراد آگاهی بیشتری به توانمندی (پتانسیل) خودشان پیدا کرده و با عملکرد خود کیفیت زندگی شان را بهبود می بخشند.
مدیر فقط با مسلط شدن بر فرایند کوچینگ و ایفا کردن درست و موثر نقش «کوچ» می تواند فرایند های حیاتی مدیریت سرمایه های انسانی که شامل: مدیریت کارکنان، مدیریت عملکرد، توسعه و پرورش، مدیریت استعداد و جانشین پروری را در سازمان هدایت کند.کوچینگ کارکنان، عنصر اساسی و حیاتی برای شکوفایی سازمان، از طریق شکوفایی سرمایه های انسانی است.
در این وبینار مجموعه ای از تکنیک های کاربردی علم کوچینگ که منجر به افزایش بهره وری منابع انسانی می شود مورد بررسی قرار می گیرد و منبعی ارزشمند به مدیران پیشرو جهت رشد و توسعه ارائه می شود.
همچنین در پایان وبینار گواهینامه حضور و کتاب ارزشمند«چگونه یک کوچ عالی باشیم» به شرکت کنندگان تقدیم خواهد شد.

پیمایش به بالا